خدمات آدرس مجازی خارجی برای دریافت چکآدرس مجازی خارجی

   

آیا ساکن ایران بوده و مشتاق هستید که از تحریم ها بر علیه ایران عبور کنید و بتوانید در تمامی سایت های پرسود کسب درآمد عضو شوید؟

آیا به دنبال راهی آسان برای دریافت چک درآمد خود را از سایت های خارجی که به ایران ارسال نمی کنند، هستید؟

آیا مایلید با گوگل ادسنس کار کنید و از پرسود ترین، بزرگترین و معتبر ترین روش کسب درآمد دلاری در اینترنت بهرمند شوید؟

آیا اقوام یا دوست مورد اعتمادی در خارج از کشور ندارید و مایل هستید آدرس امن و مخصوص خود را برای دریافت مستقیم مرسولات تان داشته باشید؟

 


خبر خوش این است که شما می توانید به آسانی از خدمات آدرس مجازی ایران درآمد بهرمند شوید تا چک ها و سایر مرسولات پستی خود را در ایران تحویل بگیرید. با داشتن آدرس مخصوص خود در خارج از کشور، دیگر نگران تحریم ها نباشید. هم اکنون شما می توانید با وجود سکونت در ایران، از تمامی سایت های کسب درآمد استفاده کنید.

 

 

دریافت آدرس مجازی خارجی چه مزایایی برای شما دارد؟

 

 

--

عضویت آسان در گوگل ادسنس از طریق آدرس خارجی مخصوص شما

--

امکان دریافت مطمئن چک درآمد تان از گوگل ادسنس و سایر سایت ها که از طریق چک پرداخت شما را انجام می دهند.

--

عبور آسان از کلیه تحریم ها و عضویت در تمامی سایت هایی که ساکنین ایران را قبول نمی کنند برای بهرمند شدن از تمامی امکانات آنها

--

خدمات واریز مستقیم چک های شما به حساب بانکی تان در خارج از کشور برای صرفه جویی در وقت شما

--

خرید آسان انواع محصولات از فروشگاه های معروف و معتبر خارجی (مانند آمازون،eBay و غیره) و دریافت مرسولات خود در ایران (مانند کتاب، مجلات خارجی، پوشاک، و غیره)

--

قابلیت انتخاب کشور دلخواه برای آدرس تان از بین سه کشور سنگاپور، انگلستان و هلند

 

 

آدرس مجازی برای دریافت چک

نحوه ی دریافت چک و سایر مرسولات شما چگونه است؟

 

 

پس از ثبت سفارش و انتخاب کشور مورد نظر، شما آدرس مجازی خارجی خود را در کمتر از چند ساعت دریافت می کنید. این آدرس به صورت کامل و شامل کد پستی و حتی شماره تلفن (برای تایید در گوگل ادسنس) می باشد.

 

سپس شما می توانید با وارد کردن این آدرس در گوگل ادسنس و یا تمامی سایت ها عضو شوید. هر زمان که شما پین کد ادسنس یا چک درآمد خود را در این آدرس دریافت کنید، ما از طریق ایمیل به شما اطلاع می دهیم و بنا بر انتخاب شما آن را به آدرس تان در ایران پست کرده یا اینکه مستقیما به حساب بانکی تان در خارج از کشور واریز می کنیم.

 

هزینه ی ثبت آدرس مجازی به نام خودتان سالیانه فقط ۹۷/۰۰۰ تومان است. اعتبار آدرس شما از زمان ثبت به مدت یک سال است که پس از آن می توانید به مدت دلخواه آن را تمدید نمایید.

  

 

 

پس آدرس مجازی خود را همین امروز سفارش دهید تا به راحتی در گوگل ادسنس و سایر سایت ها عضو شوید و چک درآمد خود را دریافت نمایید.

         

 

           
                

 

 

سوالی دارید یابه خدمات دیگری نیازمندید؟ فقط کافیست با پشتیبانی ایران درآمد تماس حاصل فرمایید. همکاران ما همه روزه آماده ی پاسخ گویی به سوالات شما هستند. برای اطلاع کامل تر از سایر خدمات ما در راه آسان تر کردن کسب و کار اینترنتی شما نیز به این صفحه مراجعه فرمایید.