خدمات آسان پی پال PayPal برای شما


   

حساب پی پال 

آیا به دنبال روشی امن و مطمئن برای تایید حساب پی پال هستید تا درآمد خود را از سایت های مختلف به آسانی دریافت کنید؟

 

همان طور که می دانید، در حالت عادی افتتاح حساب پی پال به دلیل تحریم ها علیه ایران بسیار مشکل است. همچنین مراحل تایید و وریفای کردن حساب PayPal خود نیز به دارا بودن کارت اعتباری معتبر از خارج از کشور نیاز دارد. تنها در این صورت است که می توانید درآمد دریافت خود را از حساب پی پال خود برداشت نمایید.

 

پس راه حل شما چیست؟ چگونه می توانید با وجود ساکن ایران بودن، حساب پی پال کاملا امن و مطمئن خود را ثبت و استفاده کنید؟

 

خبر خوش این است که در پی درخواست های مکرر هموطنان عزیز، خدمات جدید افتتاح حساب پی پال به تازگی به ایران درآمد اضافه شده است. اکنون با استفاده از این روش می توانید حساب پی پال کاملا وریفای و تایید شده را با اطمینان خاطر و امنیت کامل دریافت نمایید تا از تمامی امکانات واریز و برداشت پول در پی پال بهره مند شوید.

 

پس از ثبت سفارش شما، حساب PayPal فعال به هر نام دلخواه برای شما ارسال خواهد شد. نوع حساب پی پال شما می تواند از نوع Personal (فرد) یا Business (شرکت) باشد.

 

حساب شما در ابتدا ٢ دلار موجودی دارد، به علاوه ی یک عدد کارت اعتباری ویزا (VISA) نیز به عنوان هدیه در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید به آسانی در تمامی سایت ها برای خرید اینترنتی از آن استفاده نمایید.

 

در صورت هر گونه سوالی، همکاران ما در قسمت پشتیبانی در خدمات شما هستند.

  

پس حساب پی پال خود را همین امروز سفارش دهید تا از تمامی مزایای خرید و فروش اینترنتی برخوردار شوید.

 

         

 

           
                

 

 

به خدمات دیگری نیاز دارید؟ فقط کافیست برای اطلاع از سایر خدمات ایران درآمد برای آسان تر کردن کسب و کار اینترنتی شما به این صفحه مراجعه فرمایید و خدمات مورد نیاز خود را سفارش دهید.