مقالات تخصصی برای افزایش درآمد شما

 


مقالات تخصصی

   

 

آیا می خواهید سایت تان به رتبه ی بالا در موتور های جستجو از جمله گوگل دست یابد تا روزانه صد ها نفر بازدیدکننده جذب کنید؟

آیا مشتاق هستید در گوگل ادسنس تایید شوید تا بتوانید از طریق تبلیغات کلیکی پرسود گوگل درآمد چند هزار دلاری کسب کنید؟

 

آیا مایل به ایجاد سایت موفق خود به زبان انگلیسی هستید، اما به دلیل تسلط کم به این زبان نمی دانید چگونه مطالب حرفه ای و جذاب به سایت تان اضافه کنید؟

آیا می خواهید از طریق انتشار مقالات انگلیسی در مجلات مختلف و تبلیغ سایت تان، به شهرت و رتبه ی بالایی در گوگل دست یابید و هزاران بازدیدکننده را به سایت تان سرازیر کنید؟

 

 

و مهمتر از همه، آیا دوست دارید به تمامی اهداف ذکر شده به آسانی دست یابید... بدون اینکه ماه ها وقت بگذارید یا اینکه مبلغ هنگفتی را صرف هزینه های دارالترجمه ها کنید؟

 

بله! خبر خوش این است که همین امروز می توانید با کمک ابزاری آسان و ارزان، هر تعداد مقاله پیشرفته انگلیسی که نیاز دارید، به سایت خود اضافه کنید تا ترافیک و درآمد خود را چند برابر کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

استفاده از مقالات حرفه ای در سایت تان چه مزایایی برای شما دارد؟

 

 

--

تایید حساب گوگل ادسنس تان با اطمینان خاطر از اینکه مقالات سایت شما از تمامی قوانین گوگل پیروی می کنند.

--

امکان به دست آوردن رتبه ی بالا در موتور جستجوی گوگل و جذب صد ها بازدیدکننده در روز، به دلیل داشتن مطالب اختصاصی و مفید در زمینه ی موضوع سایت تان.

--

افزایش درآمد تان از هر کلیک در گوگل ادسنس به خاطر کیفیت بالای مطالب سایت تان و همچنین اختصاصی بودن آنها (مقالات کپی شده و تکراری همیشه رتبه ی پایین تری برای گوگل دارند).

--

پیشگیری از مسدود شدن حساب ادسنس تان به خاطر کیفیت پایین و تکراری بودن مطالب سایت تان یا داشتن غلط املایی یا گرامری (که در صورتی که شخص کم مهارتی مقالات را نوشته باشد، اتفاق می افتد).

--

امکان ایجاد آسان چندین سایت تخصصی و پرسود برای گوگل ادسنس و کسب درآمد چند صد دلاری از هر کدام، با کمک مقالات حرفه ای و آماده شده با تکنیک های روز SEO.

--

دریافت مقالات انگلیسی حرفه ای که کارشناسان با تجربه دارای نمره ی آیلتس ۸ و تافل ۱۰۹ برای شما به نگارش در می آورند.

 

 

چگونه برای مقالات تخصصی خود تخفیف ویژه دریافت کنید؟

 

 

برای دریافت مقالات پیشرفته خود مناسب برای کسب درآمد از گوگل ادسنس، فقط کافیست یکی از این خدمات را انتخاب کنید:

 

 --

 

سه عدد مقاله تخصصی انگلیسی: ۱۱۹/۰۰۰ تومان (معادل هر مقاله فقط ۴۰/۰۰۰ تومان)

 --

 

پنج عدد مقاله تخصصی انگلیسی: ۱۸۹/۰۰۰ تومان (معادل هر مقاله فقط ۳۸/۰۰۰ تومان)

 --

 
تخفیف طلایی: هفت عدد مقاله تخصصی انگلیسی: ۲۵۳/۰۰۰ تومان
(معادل هر مقاله فقط ۳۶/۰۰۰ تومان)


لازم به ذکر است که تمامی مقالات ۶۰۰ کلمه ای یا بیشتر می باشند.

 

همان طور که مشاهده می فرمایید، هر چه تعداد مقالات سفارشی شما بیشتر باشد، تخفیف بیشتری برای هر مقاله دریافت می کنید.

 

در صورتی که وب سایت شما توسط تیم ایران درآمد طراحی شده باشد، مقالات نگارش شده توسط خود ما به همراه یک تصویر حرفه ای متناسب با مقاله بر روی سایت تان قرار داده خواهد شد.

 

نکته مهم: برای پی بردن به ارزش سرمایه گذاری تان روی این خدمات فقط کافیست با چند دارالترجمه تماس بگیرید و قیمت آنها برای تحقیق و نگارش چند مقاله به انگلیسی با اینجا مقایسه کنید. آن وقت خواهید دید که خدمات ما بسیار با صرفه تر و منصفانه تر است.

بله، شما با بهرمندی از این خدمات با منصفانه ترین قیمت و بالاترین کیفیت مطالب تخصصی انگلیسی به سایت تان اضافه می کنید تا ترافیک و درآمد تان را به آسانی چند برابر کنید.

  

آی پی اختصاصی

 

 

پس مقالات بیشرفته و اختصاصی خود را همین امروز سفارش دهید تا رتبه ی سایت تان را در چشم گوگل افزایش دهید و ترافیک بیشتر و در نتیجه درآمد بالاتری دریافت کنید!

         

 

           
                

 

 

سوالی دارید یابه خدمات دیگری نیازمندید؟ فقط کافیست با پشتیبانی ایران درآمد تماس حاصل فرمایید. همکاران ما همه روزه آماده ی پاسخ گویی به سوالات شما هستند. برای اطلاع کامل تر از سایر خدمات ما در راه آسان تر کردن کسب و کار اینترنتی شما نیز به این صفحه مراجعه فرمایید.