درباره تیم ایران درآمد

 

ایران درامد با هدف کمک به شما هم وطن عزیز برای کسب درآمد از اینترنت ایجاد شده است تا بتوانید با استفاده از علایق و توانایی های خود از بازار بزرگ و بی نهایت اینترنت کسب درآمد کنید.

 

--   آیا درباره تجارت اینترنتی از آشنایان خود چیزهایی شنیده اید و کنجکاو هستید که بیشتر در مورد آن بدانید؟
--   آیا بعد از جستجو در اینترنت و دیدن خیلی سایت های متفاوت سردرگم شده اید و نمی دانید از کجا و چه طور شروع کنید؟
--   آیا از سایت یا و مقالات بی خودی خسته شده اید که وقت شما را تلف می کنند؟
--   آیا چند روش کسب درآمد اینترنتی را قبلا امتحان کرده اید ولی به نتیجه ی دلخواه نرسیده اید؟ علاقمند هستید که با بهترین و پرسود ترین راه های کسب درآمد از اینترنت آشنا شوید؟

 

اگر به یکی از سوالات بالا جواب مثبت دادید، خبر خوبی برایتان دارم. در ایران درآمد می توانید بالاخره با بهترین راه های کسب درآمد آشنا شوید. راه هایی که واقعا موثر هستند و می توانید از طریق آن در اینترنت پول در آورید.

 

 

مونا افشار کیست و چگونه می تواند به شما کمک کند؟

 

مونا افشارسلام. من مونا افشار هستم و سایت ایران درآمد را برای شما دوست عزیز ایجاد کرده ام تا تجربه ی ۴ ساله خود را در زمینه تجارت اینترنتی در اختیار شما قرار دهم. هدف من این است که به شما کمک کنم با بهترین و پرسود ترین راه های کسب درآمد از اینترنت آشنا شوید تا هر چه زودتر به درآمد دلخواه خود دست یابید.

 

همان طور که می دانید، روش های بسیار مختلفی برای پول در آوردن از اینترنت وجود دارد که ممکن است شما را سردرگم کرده باشد. کاملا به شما حق می دهم، چون وقتی خودم هم وارد این حرفه شدم همین احساس گیج شدن را داشتم.

 

اما نکته ی مهم این است که این کار شدنی است. بسیاری از هم وطنان خودمان در ایران و کشور های دیگر از اینترنت درآمد عالی کسب می کنند. چرا شما سهم خود را از این بازار بزرگ و بی نهایت پرسود کسب نکنید؟ شما هم می توانید!

 

... و این سایت دقیقا برای کمک به شما ایجاد شده است.

 

با کمک مقالات رایگان و کتاب آموزشی در این سایت می توانید موفق شوید به درآمد ایده آل خود دست یابید. همین امروز شروع کنید تا زودتر موفق شوید!

 

برای دیدن نمونه موفقیت دیگر هموطنان در ایران اینجا را ببینید.
برای آشنایی بیشتر با مونا افشار و سابقه موفقیت او هم اینجا را می توانید ببینید.

 

 

سلام مخصوص از طرف اعضای تیم ایران درآمد

 

 

علاوه بر بنده در تیم ایران درآمد عزیزان دیگری هم برای کمک به کسب درآمد شما فعالیت می کنند که شما اینجا با چند تن از آنها آشنا می شوید...

 

کیارش  ف.

 

آیا تا به حال به قسمت پشتیبانی ایران درآمد ایمیل فرستاده اید؟ شاید سوالی داشتید یا در مورد خاصی کمک یا راهنمایی می خواستید. در این صورت به احتمال زیاد کسی که به شما پاسخ داده است، کیارش بوده است.

 

کیارش با تجربه چند ساله در زمینه کار در اینترنت و همچنین علاقه ی خاص برای کمک به سایر هموطنان برای کسب درآمد در اینترنت، همیشه برای راهنمایی و پاسخ به سوالات شما اینجاست.

 

سلام مخصوص برای شما از طرف کیارش.
  

 

امیر  ف.

 

یکی دیگر از همکاران سختکوش ما در تیم ایران درآمد، امیر جان هستند. ایشان نسبتا جدیدا به تیم ما ملحق شده اند و یکی از اعضای فعال گروه پشتیبانی هستند.

 

با سابقه ی چندین ساله در کسب و کار ایترنتی و تجربیات غنی در زمینه ی طراحی و ساخت وب سایت، ایشان همواره به کاربران گرامی در مورد شروع کسب و کار اینترنتی کمک می کنند.

 

امیر در حال حاضر در مالزی مشغول تحصیل است و در کنار آن از تجربیات خود در مورد افتتاح حساب بانکی خارجی و نقل و انتقال پول به ایران نیز برای راهنمایی بیشتر هموطنان استفاده می کند.

 

سلام مخصوص ازطرف امیر برای شما.

 

  


امیر حسام  ک.

 

آیا شما از طرح سایت ایران درآمد راضی هستید؟ اگر پاسخ شما مثبت است، پس شاید دوست داشته باشید بدانید که کسی که آن را طراحی کرده است، چه کسی بوده است؟ بله, طراح و برنامه نویس سایت ایران درآمد امیر حسام است.

 

سلام و ارادت مخصوص برای شما از طرف امیر حسام.

 

 

 

 

از طرف خودم و سایر بچه های گروه به شما خوش آمد می گویم و برایتان آرزوی موفقیت سریع و کسب و کار اینترنتی پرسود می کنم.

 

 

 

مونا افشار

 

مونا افشار

 


  تماس با ما

 

 

برای تماس با تیم ایران درآمد، می توانید از هر کدام از روش های زیر استفاده کنید...

 

آدرس ایمیل پشتیبانی : Help@IranDaramad.com
 

شماره تلفن پشتیبانی در آمریکا:   ۴۲۶۸۱۴۴ ۳۲۱ (۰۰۱)

Mona Afsharمونا افشار

مکالمه صوتی با بخش پشتیبانی (در صورت آنلاین بودن):

 

صفحه ی ایران درآمد در Facebook

بلاگ می تونم

 

 

آدرس دفتر ما در مالزی:

Block B, Level 5, Plaza Mont Kiara
Kuala Lumpur, Malaysia

 

آدرس دفتر ما در سنگاپور:

21 Bukit Batok Crescent

#09-79 Wcega Tower

Singapore

 

آدرس دفتر ما در آمریکا:

1901 60th Place E., Suite L7562

Bradenton, Florida 34203

United States

 

آدرس دفتر ما در کانادا:

1918 Boul Saint-Regi

Dorval, Quebec H9P 1H6

Canada

 

شعبات اصلی ایران درآمد در خارج از کشور هستند و به دلیل اقامت مدیران در مالزی، این شرکت در ایران دفتر رسمی ندارد، اما در موارد مورد نیاز با همکاری شرکت نوآور ابتکار آریا (شماره ثبت ۴۳۸۸۹۴) به عنوان تنها نماینده ی رسمی ایران درآمد در کشور، خدمات خود را به هموطنان عزیز ساکن ایران ارائه می دهیم.

 

نکته: ارائه خدمات پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات شما تنها برعهده ی تیم ایران درآمد است و لازم به ذکر است که شرکت نوآور ابتکار آریا مسولیت پاسخگویی به کاربران گرامی ایران درآمد را ندارد. در بسیاری از موارد نیز ممکن است سوالات شما در حیطه ی تخصصی خاصی باشد که ما بهتر می توانیم پاسخگوی شما باشیم. پس در صورت نیاز لطفا مستقیما با پشتیبانی ایران درآمد تماس حاصل فرمایید.

 

Mona Afsharمونا افشار

همان طور که می دانید ما هر روز ده ها ایمیل دریافت می کنیم از دوستان عزیز که سوالات خود را درباره کسب درآمد می پرسند. با اینکه ما دوست داریم می توانستیم به همه سوالات پاسخ دهیم، اما وقت اجازه نمی دهد. برای همین لطفا برای پیدا کردن سریع تر پاسخ سوالاتتان به سوالات متداول مراجعه فرمایید.

 

 

 

 

 

 

با آرزوی موفقیت برای شما،

 

مونا افشار و تیم ایران درآمد